16 | NABÍDKA POZEMKŮ: BRNO - MALOMĚŘICE S MOŽNOSTÍ VÝSTAVBY

Podzimní, 61400, Brno-Maloměřice a Obřany, Brno  

19 990 000 Kč

včetně provize a právních služeb

Nabízíme soubor pozemků v Brně Maloměřice situovaných mezi ulicemi Kulkova a Hády s celkovou plochou 2189 m. Pozemky jsou přístupné ze dvou ulic, což je praktické pro plánování a realizaci výstavby.

Podle stávajícího územního plánu je možná výstavba ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY, provozoven výroby a služeb, maloobchod a velkoobchod.
Tyto pozemky poskytují řadu možností pro budoucí využití. Aktuálně probíhá změna územního plánu, po jejímž dokončení bude možné realizovat existující architektonický návrh na výstavbu 3 bytových nebo 3 rodinných domů. Součástí nabídky je i hmotová studie výstavby bytového domu. Architektonický návrh předpokládá celkovou hrubou podlahovou plochu 2590 m, rozdělenou do 39 bytových jednotek.

Cena nabídky je 19 990 000 Kč, což představuje cenu 9 132 Kč za metr čtvereční.

Tento soubor pozemků nabízí solidní investiční příležitost díky své poloze, prostoru a připravenému architektonickému návrhu. Pro více informací nebo pro sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Celková plocha 2 189 m2
Druh pozemku pro komerční výstavbu
Doprava vlak; silnice; autobus

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Filip Kušmirek

Telefon: +420724872747
E-mail: filip.kusmirek@immoleasing.cz

Kontaktní formulář